Kindergarten Learning Games dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Przedszkolne gry edukacyjne: Zabawny i interaktywny sposób nauki

Gry edukacyjne dla przedszkolaków, opracowane przez Family Play ltd, to aplikacja edukacyjna dla Androida skierowana do dzieci w wieku 5-6 lat. Ta aplikacja oferuje 12 różnych aktywności, które pomagają dzieciom uczyć się matematyki, pisowni, kształtów, kolorów, zwierząt i wzorów. Aplikacja posiada motyw kowbojski, co sprawia, że nauka jest bardziej zabawna i angażująca dla dzieci.

Aplikacja zawiera różnorodne ćwiczenia, które pomagają dzieciom rozpoznawać liczby, dopasowywać kształty, kolory, obiekty i zwierzęta oraz uczyć się pisania słów. Aplikacja zawiera również ćwiczenia dotyczące wzorów i porównań, które pomagają rozwijać umiejętności myślenia krytycznego. Aplikacja jest profesjonalnie narracjonowana i posiada zabawną muzykę, która motywuje dzieci do nauki.

Aplikacja jest bezpłatna do pobrania i zawiera ograniczoną ilość treści. Jednak rodzice mogą dokonać zakupu w aplikacji, aby odblokować wszystkie gry. Aplikacja nie zawiera żadnych linków do serwisów społecznościowych ani internetu, które nie są chronione przez blokadę rodzicielską.

Podsumowując, Gry edukacyjne dla przedszkolaków to świetna aplikacja dla rodziców, którzy chcą uczynić naukę bardziej zabawną i angażującą dla swoich dzieci. Aplikacja jest dobrze zaprojektowana i oferuje różnorodne aktywności edukacyjne, które pomagają rozwijać umiejętności myślenia krytycznego. Motyw kowbojski dodaje dodatkowej dawki ekscytacji dla dzieci, sprawiając, że nauka staje się zabawną przygodą.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

Kindergarten Learning Games dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 3.38

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Kindergarten Learning Games

Czy próbowałeś Kindergarten Learning Games? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.